Η κλήρωση του Πρωταθλήματος Κ 20 Super League 2



ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

2022-02-03

Η κλήρωση του Πρωταθλήματος Κ 20 Super League 2


Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα στα γραφεία της Διοργανώτριας, πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του Πρωταθλήματος Νέων Κ-20 SUPER LEAGUE 2 αγωνιστικής περιόδου 2021-22.
Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε έξι ομίλους των πέντε ομάδων. Μετά την ολοκλήρωση της πρώτης φάσης, θα προκριθούν στην δεύτερη φάση οκτώ ομάδες που θα συγκεντρώσουν την υψηλότερη βαθμολογία από κάθε όμιλο -οι πρώτες έξι ομάδες και οι δύο καλύτερες δεύτερες βαθμολογικά. Θα διεξαχθεί νέα κλήρωση για τις οκτώ ομάδες που θα αναμετρηθούν σε διπλούς αγώνες. Οι τέσσερις νικητές θα αγωνιστούν σε final four σε μια πόλη.
Με νεότερο έγγραφο θα ενημερωθείτε για την ημερομηνία έναρξης του πρωταθλήματος.

Σας επισυνάπτουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα των έξι ομίλων όπως αυτό διαμορφώθηκε.

1ος Όμιλος
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΠΑΣΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΧΑΝΙΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ο ΕΠΙΣΚΟΠΗ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΧΑΝΙΑ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΡΕΠΟ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΑΝΙΑ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΧΑΝΙΑ
ΡΕΠΟ: Ο.Φ.Ι.

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΡΕΠΟ: ΧΑΝΙΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΧΑΝΙΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΡΕΠΟ: ΕΠΙΣΚΟΠΗ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΑΝΙΑ – Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ:
ΡΕΠΟ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΧΑΝΙΑ
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΡΕΠΟ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΧΑΝΙΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΡΕΠΟ: Ο.Φ.Ι

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ – Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΧΑΝΙΑ

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΧΑΝΙΑ
ΡΕΠΟ: ΕΠΙΣΚΟΠΗ


2ος Όμιλος
ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΡΟΔΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΗΦΙΣΙΑ
ΡΕΠΟ: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΟΔΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΚΗΦΙΣΙΑ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ – ΡΟΔΟΣ
ΡΕΠΟ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ
ΡΕΠΟ: ΡΟΔΟΣ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΗΦΙΣΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΡΟΔΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΡΕΠΟ: ΑΙΓΑΛΕΩ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΟΔΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ
ΡΕΠΟ: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ – ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΡΕΠΟ: ΚΗΦΙΣΙΑ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ
ΡΟΔΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ
ΡΕΠΟ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΡΟΔΟΣ

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΡΟΔΟΣ
ΡΕΠΟ: ΑΙΓΑΛΕΩ

3ος Όμιλος
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
ΡΕΠΟ: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ – Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΡΕΠΟ: ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΡΕΠΟ: Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΡΕΠΟ: ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΡΕΠΟ: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΡΕΠΟ: ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΡΕΠΟ: ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ


4ος Όμιλος
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Α.Ο ΤΡΙΚΑΛΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ


1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΡΕΠΟ: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΡΕΠΟ: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο ΤΡΙΚΑΛΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΡΕΠΟ: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΡΕΠΟ: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ

5ος Όμιλος
Α.Ε.ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ε.Λ.
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Α.Ε.Λ. – ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – Α.Ε.Λ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ
ΡΕΠΟ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Λ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ: Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ε.Λ.
ΡΕΠΟ: ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ε.Λ.

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ.
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Λ. – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Ε.Λ.
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΡΕΠΟ: Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
Α.Ε.Λ. - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ
ΡΕΠΟ: ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ


6ος Όμιλος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
Π.Ο.Τ ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ο ΚΑΒΑΛΑ
Α.Ο ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ
ΡΕΠΟ: Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
Α.Ο ΞΑΝΘΗ – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ - Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ
Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΡΕΠΟ: Π.Ο.Τ. ΗΡΑΚΛΗΣ